background - Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech
Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech

Denuvo u Mass Effect: Andromeda bylo prolomeno po 10 dnech

8. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Denuvo, protipirátská ochrana od stejnojmené rakouské firmy býval velký postrach všech pirátů. V prvních hrách, kde se ukázalo, trvalo i několik měsíců, než se ji podařilo úspěšně prolomit. Ovšem nyní to vypadá, že se situace obrací.

Resident Evil 7: Biohazard byl cracknut po 5 dnech a kolem prolomení této ochrany se nesla celkem velká kauza. Nyní vyvstala otázka, zda se situace bude opakovat u Mass Effect Andromeda. A stalo se něco, co si asi EA/Bioware zrovna dvakrát nepřáli.

Mass Effect Andromeda byl cracknut po 10 dnech. Ukázalo se, že Thomas Goebl, který několikrát říkal, že Denuvo není neprolomitelné, ale jen těžko prolomitelné, měl pravdu a piráti jsou dosti vynalézaví a vytrvalí. „Vždy, když k průlomu dojde, se pokoušíme naši technologii vylepšit, abychom v nové verzi podobnému kroku zabránili. To samé se stane v tomto případě,“ říkl Goebl před několika měsíci na konto kauzy s Resident Evil.

Už bylo potvrzeno, že novou verzi systému bude obsahovat Sniper: Ghost Warrior 3, adventura Syberia III nebo nezávislý 2Dark. Kolují zvěsti i o novém South Parku. Je překvapivé, že na tuto ochranu nezanevřel ani Capcom a vydal Dead Rising 4.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background