background - Pár detailů o Star Wars Battlefront 2
Pár detailů o Star Wars Battlefront 2

Pár detailů o Star Wars Battlefront 2

15. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Onehdy „unikl“ na internet trailer na chystaný Star Wars Battlefront 2 (ve skutečnosti to má být Battlefront 4, ale EA prostě ráda dělá v sériích bor... chaos).

Nicméně, nejednalo se překvapivě o trailer plnohodnotný, ale o TV spot, který unikl SONY na jejich YT kanále. Má přesně 30 vteřin a ukazuje pár nástinů, co bychom mohli očekávat od nového Battlefrontu.

Je jasné, že se můžeme těšit na příběhovou kampaň, věc, jejíž absence byla vyčítána předchozímu dílu. Podle všeho se má příběh točit okolo ženy z videa, imperiálního agenta. Bude zajímavé sledovat, zda-li se DICE vydá cestou jednoho příběhu, nebo povídkového systému z Battlefield 1.

Dále je vidět, že se podíváme do vícero období a přijdou i hrdinové z nové série. Podle všeho nebude chybět Darth Maul a Yoda. To je asi tak vše, co se dá vyčíst z videa. O běh hry se postará Frostbite Engine, jak bývá už u EA zvykem. A co vy, těšíte se? Nebo patříte k těm, co byli zklamáni?

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background