background - Chystá se konečně HALO 3 na PC?
Chystá se konečně HALO 3 na PC?

Chystá se konečně HALO 3 na PC?

17. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Pro ty, co si přejí v nadpisu uvedené, možná přeci jenom svitla nakonec naděje. Během odhalování nového AMD hardware se během prezentace objevil artwork Halo 3. Tento artwork byl zamíchán mezi ostatními hrami v prezentaci k nové GPU, RX Vega.

Je možné, že se Halo chystá i na PC? Nebo se bude jednat o Anniversary edici? Může to taktéž znamenat, že se Master Chief collection (Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3, a Halo 4) chystá jako PC port. O verzi Master Chief collection pro PC se už nějakou dobu šušká.

Zvěsti o PC portu se ukázaly nejdřív v roce 2015, pak i 2016. Je možné, že se konečně blíží ten čas a PC hráči si Halo sérii zahrají? Nicméně je jasné, že pokud se hra opravdu dostane na PC, tak bude podporovat jen Windows 10 a Microsoft využije Halo k propagaci svých funkcí. Jiný scénář si lze stěží předstvit.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background