background - Chystá se konečně HALO 3 na PC?
Chystá se konečně HALO 3 na PC?

Chystá se konečně HALO 3 na PC?

17. 04. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Pro ty, co si přejí v nadpisu uvedené, možná přeci jenom svitla nakonec naděje. Během odhalování nového AMD hardware se během prezentace objevil artwork Halo 3. Tento artwork byl zamíchán mezi ostatními hrami v prezentaci k nové GPU, RX Vega.

Je možné, že se Halo chystá i na PC? Nebo se bude jednat o Anniversary edici? Může to taktéž znamenat, že se Master Chief collection (Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3, a Halo 4) chystá jako PC port. O verzi Master Chief collection pro PC se už nějakou dobu šušká.

Zvěsti o PC portu se ukázaly nejdřív v roce 2015, pak i 2016. Je možné, že se konečně blíží ten čas a PC hráči si Halo sérii zahrají? Nicméně je jasné, že pokud se hra opravdu dostane na PC, tak bude podporovat jen Windows 10 a Microsoft využije Halo k propagaci svých funkcí. Jiný scénář si lze stěží předstvit.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background